Představení společnosti paveldvorsky.cz

Ing. Pavel Dvorský Ph.D.

Daně, účetnictví, mzdy a personalistika – rychle, levně, spolehlivě!

Účetní a daňovou kancelář s obchodní značkou paveldvorsky.cz založil Ing. Pavel Dvorský, Ph.D. v dubnu 2007. Kancelář byla provozována fyzickou osobou Pavel Dvorský, Žatec. V roce 2012 byla založena právnická osoba paveldvorsky.cz s.r.o. Praha. Společnost se zabývá vedením účetnictví, mezd a poradenstvím v oblasti daní. Pracovníci společnosti mají s tímto typem poskytovaných služeb dlouholeté zkušenosti.

Ing. Pavel Dvorský, Ph.D. pracoval 13 let na Finančním úřadě v Žatci v oddělení daňové kontroly. Jeho spolupracovníci pracovali dlouhá léta v ekonomické, účetní a daňové oblasti. Všem klientům nabízíme kvalitní a komplexní daňové a účetní služby za rozumnou cenu. Naším cílem je přinášet kvalitní služby v rámci poskytování komplexních služeb (účetních, daňových, mzdových, poradenských). Sídlo společnosti paveldvorsky.cz s.r.o. je na Praze 9 – Prosek, ulice Trmická 848/8. Provozovna společnosti je umístěna na adrese Žatec, Dukelská 3189.

Všichni ve společnosti klademe důraz především na spolehlivost a zkušenosti v účetní a daňové problematice. Individuální přístup při jednání s klientem je samozřejmostí.

S daněmi v nějaké formě se setkáváme všichni. Předně je to daň z příjmů, zdravotní a sociální pojištění. Nejvíce naši peněženku ovlivňuje daň z přidané hodnoty (DPH), placená při nákupu v podstatě všeho zboží a služeb. Neodmyslitelnou součástí českého daňového systému je daň spotřební, kterou jsou zatíženy pohonné hmoty, tabák nebo alkohol. Platí s ale samozřejmě i další daně: například daň silniční, daň z daru nebo daň z nabytí nemovité věci.

Daň z příjmů patří spolu s DPH a spotřebními daněmi mezi nejdůležitější a nejvýnosnější daně. Plátci daně z příjmů jsou fyzické i právnické osoby, které také musí každoročně podávat přiznání k dani z příjmů. V Česku jen daň z příjmů fyzických osob 15 procent, daň z příjmů právnických osob 19 procent.

Pokud chcete, aby vaše daně byli v pořádku, obraťte se na nás. Nabízíme komplexní účetní a daňové řešení pro fyzické a právnické osoby.

Ing. Pavel Dvorský, Ph.D. - paveldvorsky.cz