bezdekov-slider01

Novostavby rodinných domů v Bezděkově u Žatce

bezdekov-slider02

Všechny novostavby ihned k nastěhování!

bezdekov-slider03

Energetická náročnost RD je Třída B = velmi úsporná!

Novostavby rodinných domů na prodej v Bezděkově u Žatce

Pro více informací kontaktujte Ing. Petr Dufek – tel.: 723 683 790 | ipd.petrdufek@seznam.cz

Prodej novostavby rodinného domu 122 m², pozemek 836 m², ulice Žateckých letců (zatím bez ČP), Žatec Bezděkov (dům č. 1)

Nabízíme k prodeji novostavbu zděného domu z pálených cihel v lokalitě Bezděkov u Žatce (PSČ 438 01), ul. Žateckých Letců. Dům byl navržen architektem s dispozicí 5+kk o užitné ploše 122 m2, zastavěné ploše 149 m2, na pozemcích o celkové výměře 836 m2. Součástí domu je samostatné parkovací stání pro 2 automobily.

Prodejní cena nemovitosti je stanovena: 7.990.000,- Kč.

Dispozice přízemí domu je tvořena vstupní chodbou, technickou místností, koupelnou se záchodem, samostatným záchodem, čtyřmi samostatnými pokoji, obývacím pokojem bez kuchyňského koutu a samostatným špajzem. Z obývacího pokoje je možné vstoupit francouzským oknem na dlažbu kolem domu. Dům je připraven k okamžitému nastěhování (mimo kuchyňské linky) včetně podlah, dveří, obložek, sanity, podlahového topení, topného žebříku v koupelně včetně vany a sprchového koutu, aj. Součástí RD je ČOV. Elektroinstalace v RD je připravena pro budoucí zabezpečovací systém (bez kabeláže, chráničkami). RD má připravenu kabeláž pro internet. Mimo RD je vyveden panel el. zásuvek a možnost vodovodního připojení k zahradě. Celý pozemek je oplocen plastovým drátěným pletivem včetně předního zděného plotu včetně branky a pojezdové brány (dokončení v 08/2023). Na pozemku je podzemní nádrž na dešťovou vodu 5 m3. V půdním prostoru RD je pochozí úložný prostor 35 m2 (vstup z chodby sesuvným žebříkem). Dům je vytápěn tepelným čerpadlem voda vzduch. Dominantou obývacího pokoje jsou krbová kamna s akumulační jednotkou a externím přívodem vzduchu. Střecha je vazníkové konstrukce pokryta betonovými taškami.  

Energetická náročnost RD dle zpracovaného PENB je Třída B =  velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020.

 

Prodej novostavby rodinného domu 79 m², pozemek 641 m², ulice Žateckých letců ČP 157, Žatec Bezděkov (dům č. 2)

Nabízíme k prodeji novostavbu zděného domu z pálených cihel v lokalitě Bezděkov u Žatce (PSČ 438 01), ul. Žateckých Letců. Dům byl navržen architektem s dispozicí 3+kk o užitné ploše 79 m2, zastavěné ploše 103 m2, na pozemcích o celkové výměře 641 m2. Součástí domu je samostatné zastřešené parkovací stání pro 2 automobily.

Prodejní cena nemovitosti je stanovena: 6.495.000,- Kč.

Dispozice přízemí domu je tvořena vstupní chodbou, technickou místností, koupelnou, samostatným záchodem, dvěma samostatnými pokoji, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a samostatným špajzem. Ze všech obytných místností včetně obývacího pokoje je možné vstoupit francouzským oknem na dlažbu kolem domu nebo terasu. Dům je připraven k okamžitému nastěhování včetně podlah, dveří, obložek, kuchyňské linky včetně spotřebičů, světel, sanity, podlahového topení, topného žebříku v koupelně včetně vany a sprchového koutu, aj. Součástí RD je ČOV. Elektroinstalace v RD je připravena pro zabezpečovací systém včetně kabeláže. RD má funkční internet. Mimo RD je vyvedena el. zásuvka a možnost vodovodního připojení k zahradě. Na pozemku je podzemní nádrž na dešťovou vodu 5 m3. Celý pozemek je oplocen plastovým drátěným pletivem včetně předního zděného plotu včetně branky a pojezdové brány. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem voda vzduch. Střecha je z vazby pokryta plechovou krytinou.

Energetická náročnost RD dle zpracovaného PENB je Třída B = velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020.


Prodej novostavby rodinného domu 79 m², pozemek 641 m², ulice Žateckých letců ČP 158, Žatec Bezděkov (dům č. 3)

Nabízíme k prodeji novostavbu zděného domu z pálených cihel v lokalitě Bezděkov u Žatce (PSČ 438 01), ul. Žateckých Letců. Dům byl navržen architektem s dispozicí 3+kk o užitné ploše 79 m2, zastavěné ploše 103 m2, na pozemcích o celkové výměře 641 m2. Součástí domu je samostatné zastřešené parkovací stání pro 2 automobily.

Prodejní cena nemovitosti je stanovena: 6.485.000,- Kč.

Dispozice přízemí domu je tvořena vstupní chodbou, technickou místností, koupelnou, samostatným záchodem, dvěma samostatnými pokoji, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a samostatným špajzem. Ze všech obytných místností včetně obývacího pokoje je možné vstoupit francouzským oknem na dlažbu kolem domu nebo terasu. Dům je připraven k okamžitému nastěhování včetně podlah, dveří, obložek, kuchyňské linky včetně spotřebičů, sanity, podlahového topení, topného žebříku v koupelně včetně vany a sprchového koutu, aj. Součástí RD je ČOV. Elektroinstalace v RD je připravena pro zabezpečovací systém včetně kabeláže. RD má funkční internet. Mimo RD je vyvedena el. zásuvka a možnost vodovodního připojení k zahradě. Na pozemku je podzemní nádrž na dešťovou vodu 5 m3. Celý pozemek je oplocen plastovým drátěným pletivem včetně předního zděného plotu včetně branky a pojezdové brány. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem voda vzduch. Střecha je z vazby pokryta plechovou krytinou.

Energetická náročnost RD dle zpracovaného PENB je Třída B = velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020.

 

Prodej novostavby rodinného domu 109 m², pozemek 836 m², ulice Žateckých letců ČP 159, Žatec Bezděkov (dům č. 4)

Nabízíme k prodeji novostavbu zděného domu z pálených cihel v lokalitě Bezděkov u Žatce (PSČ 438 01), ul. Žateckých Letců. Dům byl navržen architektem s dispozicí 4+kk o užitné ploše 109 m2, zastavěné ploše 123 m2, na pozemcích o celkové výměře 836 m2. Součástí domu je samostatné zastřešené parkovací stání pro 2 automobily.

Prodejní cena nemovitosti je stanovena: 7.331.000,- Kč.

Dispozice přízemí domu je tvořena vstupní chodbou, technickou místností, koupelnou s WC, třemi samostatnými pokoji, obývacím pokojem s velkou kuchyňskou linkou. Ze všech obytných místností včetně obývacího pokoje je možné vstoupit francouzským oknem na dlažbu kolem domu nebo terasu. Dům je připraven k okamžitému nastěhování včetně podlah, dveří, obložek, kuchyňské linky včetně spotřebičů, sanity, podlahového topení, topného žebříku v koupelně s WC včetně vany a sprchového koutu, aj. Součástí RD je ČOV. Elektroinstalace v RD je připravena pro zabezpečovací systém včetně kabeláže. RD má funkční internet. Mimo RD je možnost vodovodního připojení k zahradě. Na pozemku je podzemní nádrž na dešťovou vodu 5 m3. Celý pozemek je oplocen plastovým drátěným pletivem včetně předního zděného plotu včetně branky a pojezdové brány. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem voda vzduch. Střecha je z vazby pokryta plechovou krytinou.  

Energetická náročnost RD dle zpracovaného PENB je Třída B = velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020.